Foto: Mike Weening - Weening Fotografie
De twee personen die woensdagavond aan de Siersteenlaan zijn aangehouden op verdenking van wapenbezit komen beide uit Hoogezand. Het gaat om een 18-jarige man en een minderjarige jongen.
De politie ontving rond 19 uur 40 uur een melding dat aan de Siersteenlaan een persoon zou lopen die een vuurwapen bij zich had. Agenten troffen daar een jongeman aan die voldeed aan het signalement. Hij kon aangehouden worden.
Een tweede verdachte ging er vandoor, waarop een agent een waarschuwingsschot loste en ook hij werd aangehouden. De twee jongeren zitten nog vast en worden verhoord. De politie doet onderzoek naar de toedracht en achtergrond van het incident.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…