Impressie: Oving Architecten via Patrimonium
In Corpus den Hoorn worden dit jaar achttien nieuwe sociale huurwoningen gebouwd aan de Rode Kruislaan en aan de 16 Aprillaan.
Wethouder Rik van Niejenhuis, Patrimonium-bestuurder Bas Krajenbrink en directeur Wouter Benus (bouwbedrijf Benus) onthulden maandagmiddag het bord voor de bouw aan de Rode Kruislaan.
De eengezinswoningen zijn bedoeld voor jonge gezinnen. Volgens wooncorporatie Patrimonium is daar in Corpus den Hoorn nu weinig aanbod voor. De woningen krijgen zonnepanelen, een warmtepomp, vloerverwarming en -koeling. Elke woning heeft drie slaapkamers, een dakterras, een berging en een energielabel A+++.
De bouw begon maandag. De nieuwe woningen moeten eind 2025 klaar zijn.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…