Foto: Ids Heida
Bewoners van de Schildersbuurt en Kostverloren klagen over slordig geparkeerde deelscooters van Check in hun buurt.
De winkelstrip aan de Jacob van Ruysdaelstraat is de afgelopen periode opgeknapt, maar het resultaat wordt volgens omwonenden verpest door soms wel vijftien deelscooters van Check op het trottoir.
Volgens Jacob Bolhuis van de wijkraad zegt de gemeente weinig aan de klachten te kunnen doen. Ook zouden omwonenden niet zijn ingelicht over de aanwezigheid van de deelscooters.
Een woordvoerder van de gemeente stelt dat via Signal en via de mail drie meldingen van omwonenden zijn binnengekomen en dat die zijn beantwoord. De gemeente heeft vervolgens Check gevraagd om niet zoveel deelscooters op één plek te plaatsen.
Op de Brailleweg in de richting van de Vondellaan is donderdagavond een auto tegen de…
'Vogels voeren? Liever niet!', dat is de boodschap die de gemeente Groningen afgeeft met het…
GRC Groningen stapt over van het zondag naar het zaterdagvoetbal. Dat is deze week tijdens…
De herinrichting van het Floresplein kost 200 duizend euro meer dan gepland. Dat maakte de…
Er gaat absoluut gebouwd worden tijdens Operatie Groningen Spoorzone. Maar voordat dat kan, wordt er…
De Spaanse student die op 14 december 2023 een 28-jarige man uit Limburg veertien keer…