Foto: Gerrie van der Boom - FotoKlick fotografie
Donar heeft zondagmiddag in Brussel verloren van Brussels Basketball. In een wedstrijd met twee gezichten lieten de Groninger basketballers het na rust helemaal afweten: 77-68.
Het eerste kwart werd gekenmerkt door twee ‘runs’: eerst van 5-7 naar 11-7, en vervolgens van 11-7 naar 11-19. Na de eerste tien minuten spelen was de stand 16-22 voor de Groningers. Het tweede kwart verliep zelfs nog wat beter tegen de nummer 5 van de competitie. Door onder meer 8 punten van James Karnik vergrootte Donar het verschil tot 15 punten bij rust: 31-46.
Na de rust ging het, zoals vaker gebeurd is dit seizoen, helemaal mis. Donar wist maar tot 6 punten te komen, terwijl de Belgen maar bleven scoren. Aan het eind van het derde kwart was de thuisploeg tot op 2 punten genaderd: 50-52.
Na twee minuten in het vierde kwart had Brussels Basket de eerste voorsprong sinds het eerste kwart te pakken: 54-52. Daarna liepen de Belgen verder uit, tot maximaal 10 punten met nog 2 minuten op de klok. Donar kon de wedstrijd niet meer spannend maken.
Topscorers bij Donar waren David Gabrovsek met 17 punten, James Karnik met 15 punten (+ 16 rebounds) en Tavian Dunn-Martin met 12 punten. Bij Brussels Basketball was Tucker Richardson topscorer met 21 punten.
Donar speelt komende woensdag thuis tegen naaste concurrent Zeeuw & Zeeuw Feyenoord; een belangrijke wedstrijd met het oog op de naderende play-offs.
Arjen Robben, ambassadeur van Maggie's Center in Groningen, heeft een cheque van ruim 186.000 euro…
Op de Brailleweg in de richting van de Vondellaan is donderdagavond een auto tegen de…
'Vogels voeren? Liever niet!', dat is de boodschap die de gemeente Groningen afgeeft met het…
GRC Groningen stapt over van het zondag naar het zaterdagvoetbal. Dat is deze week tijdens…
De herinrichting van het Floresplein kost 200 duizend euro meer dan gepland. Dat maakte de…
Er gaat absoluut gebouwd worden tijdens Operatie Groningen Spoorzone. Maar voordat dat kan, wordt er…