Foto: Michel Eising
De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op vrijdag mogelijk 17 graden worden.
“Woensdag is er eerst kans op wat laaghangende bewolking en een mistbank”, vertelt Kamphuis. “Verder is het zonnig en zacht met 13 graden als maximumtemperatuur. Er waait een matige wind uit het zuidwesten tot westen, windkracht 3 tot 4. In de nacht naar donderdag minimumtemperaturen rond of iets boven nul.”
“Donderdag en vrijdag is het zonnig en vaak zelfs stralend. Het blijft beide dagen droog en de zuidelijke wind is zwak of matig, windkracht 2 tot 3. Donderdag wordt het 15 en vrijdag 16 of 17 graden.”
Houdt het zonnige lenteweer aan tijdens het weekend? En wat doet de temperatuur? Meer daarover op de weerpagina.
De Rijksuniversiteit Groningen heeft vorig jaar 13,6 miljoen euro bespaard. Dat is iets meer dan…
Kleinere biotechbedrijven die zelf niet de faciliteiten, kennis of middelen hebben voor de eerste fase…
Praten over het verlies van een dierbare kan sinds kort in Groningen in café Luhu.…
Een budget op maat zou een goede richting zijn voor de doorontwikkeling van het armoedebeleid…
De Quintuslaan in de Villabuurt is dinsdagavond deels afgesloten vanwege een gaslek dat zich onder…
De Stuurgroep Behoud IJsbaan Kardinge is voorzichtig optimistisch over de toekomstkansen van de ijsbaan. Men…