Foto: VVN. Fietsverlichting 1
Bij een fietsverlichtingscontrole op meerdere plekken in de stad zijn vrijdagavond 111 bekeuringen uitgedeeld. Dat laat de politie zaterdag weten.
De controles werden onder andere gehouden bij het Noorderplantsoen, bij de ingang van het Stadspark en op de Europaweg. “Voor het niet hebben van deugdelijke verlichting werden 111 boetes uitgedeeld”, vertelt de politie. “Daarnaast werden er vier bekeuringen uitgedeeld voor het vasthouden van een mobiele telefoon op de fiets.”
De controles werden uitgevoerd door onder andere politiestudenten. Vanwege het hoge aantal bekeuringen overweegt de politie om binnenkort opnieuw controles te houden. De politie komt ook met een tip: “Weet je niet waar je fietsverlichting aan moet voldoen? Bekijk dan deze website van Veilig Verkeer Nederland.”
FC Groningen heeft een akkoord bereikt met het Zweedse AIK over de komst van het…
Justitie eist een celstraf van drie jaar, waarvan de helft voorwaardelijk, tegen een 27-jarige man…
De Zernikebrug over het Reitdiep kan weer open. De brug kon sinds zaterdag niet bediend…
De 57-jarige Stadjer Mark B. heeft een celstraf van tien jaar plus tbs met dwangverpleging…
De Groninger shockvlogger Alex Soze is opgepakt in Dubai en zal aan Nederland worden uitgeleverd.…
Het Helperzwembad krijgt mogelijk een monumentale status. De gemeente laat daar momenteel onderzoek naar. Dat…