Foto: Patrick Wind (112 Groningen)
Op de Korreweg is aan het begin van vrijdagavond een fietser hard ten val gekomen bij een ongeluk. Daarbij liep de fietser aanzienlijk letsel op.
Het ongeluk gebeurde ter hoogte van de Oosterhamriklaan. De fietser zou, naar verluidt, uit de bocht zijn gevlogen. Door de daarop volgende val kwam de fietser hard op zijn hoofd terecht.
Meerdere hulpdiensten, waaronder een traumateam van het UMCG, kwamen naar de Korreweg om de fietser te helpen. Het slachtoffer werd vervolgens met spoed overgebracht naar een ziekenhuis.
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…
Nieuwe beplanting is op een aantal plekken niet goed aangeslagen aan het H.W. Mesdagplein. Daarom…
Begin volgende maand vervangt de gemeente het asfalt van de Bottemaheerd en een deel van…
Een groep Duitse hooligans toog vrijdag door het centrum van Groningen. Ze ontvouwden op de…
Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…