Categorieën: Nieuws

Eerste muziekacts Noorderzon bekend

Noorderzon Festival heeft vrijdag de eerste vijf muziekacts voor de editie van 2025 aangekondigd. De de 35e editie van het festival vindt plaats van 14 tot en met 24 augustus in het Noorderplantsoen en de binnenstad van Groningen.

De Schotse zanger Hamish Hawk brengt indie-rock en art-pop. Uit de Verenigde Staten komen MJ Lenderman & The Wind, een band met invloeden van Jimi Hendrix en The Smashing Pumpkins. Ook uit de VS komt Trousdale, een indie-poptrio met harmonieuze zang. LA LOM mixt bolero’s, cumbia, soul en surfmuziek. De Braziliaanse Rogê staat op het podium met samba en Braziliaanse popmuziek.

Deze acts treden op het gratis toegankelijke podium Apollo op. Later worden meer namen bekendgemaakt, waarvoor wel tickets nodig zijn.

Tom Veenstra

Recente berichten

Lycurgus haalt commercieel manager Dennis Borst terug bij spelersselectie

Nova Tech Lycurgus heeft Dennis Borst, commercieel manager bij de Groningse volleybalclub, toegevoegd als speler…

45 minuten geleden

Kledingbank De Zeecontainer bestaat tien jaar

Kledingbank De Zeecontainer aan de Pop Dijkemaweg viert vrijdag haar tienjarig bestaan met een feestelijk…

1 uur geleden

Lintjesregen op Stadhuis zorgt voor twaalf onderscheidingen

Burgemeester Mirjam van 't Veld reikt deze vrijdag elf koninklijke onderscheidingen uit en belt één…

1 uur geleden

Influencer Sam Kroon is zoveel meer dan ‘Hey Marco, prima! | Eem de Stad in

In deze aflevering van Eem de stad in met Jetze en Annelies is influencer Sam…

2 uur geleden

Jenning de Boo verlengt contract bij Team Reggeborgh tot 2028

Schaatser Jenning de Boo blijft twee jaar langer schaatsen voor Team Reggeborgh. De 21-jarige Stadjer…

2 uur geleden

Groninger artiest Redson live te bewonderen op Kingsland

De Groningse artiest Redson is geboekt op Kingsland! Hij is zaterdagmiddag om 14:20 te bewonderen…

2 uur geleden