Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Weggebruikers moeten in de nacht van maandag op dinsdag en dinsdagochtend rekening houden met gladheid door sneeuwval. Het KNMI heeft een ‘code geel’ afgekondigd.
De waarschuwing geldt vanaf dinsdagnacht 02.00 uur. “In het noorden van het land is er in de nacht naar dinsdag en dinsdagochtend kans op gladheid door sneeuwval”, vertelt het KNMI. “Er is kans op ongelukken door gladde wegen, -fietspaden en -voetpaden. De verwachting is dat er zich een sneeuwdek kan vormen van 1 tot 3 centimeter, mogelijk een enkele centimeter meer.”
Behalve voor Groningen geldt de waarschuwing ook voor Friesland, Drenthe en Overijssel. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis ontstaat de sneeuw door een zogeheten hoogtestoring. Hoe dit precies in elkaar steekt, legt Kamphuis uit in dit artikel.
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…
De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…