Foto: FC Groningen
De KNVB heeft de competitiewedstrijd van 8 maart tussen Feyenoord en FC Groningen verplaatst naar woensdag 2 april, bijna een maand later dan gepland.
Feyenoord speelt op 5 en 11 maart in de achtste finale van de Champions League tegen Internazionale, Daarom vroeg de club uit Rotterdam uitstel van het competitieduel met FC Groningen gevraagd en gekregen.
FC Groningen laat weten te balen van het uitstel, omdat veel supporters op zaterdag 8 maart mee naar Rotterdam zouden reizen. De reeds aangeschafte kaarten blijven geldig voor de wedstrijd op woensdag 2 april. Supporters die niet in de gelegenheid zijn midweeks naar Rotterdam te gaan, hebben de mogelijkheid hun ticket in de FC Groningen Ticketshop te annuleren.
Op de Brailleweg in de richting van de Vondellaan is donderdagavond een auto tegen de…
'Vogels voeren? Liever niet!', dat is de boodschap die de gemeente Groningen afgeeft met het…
GRC Groningen stapt over van het zondag naar het zaterdagvoetbal. Dat is deze week tijdens…
De herinrichting van het Floresplein kost 200 duizend euro meer dan gepland. Dat maakte de…
Er gaat absoluut gebouwd worden tijdens Operatie Groningen Spoorzone. Maar voordat dat kan, wordt er…
De Spaanse student die op 14 december 2023 een 28-jarige man uit Limburg veertien keer…