Foto: Erick Bakker
De temperatuur zit de komende dagen in de lift. Maar volgens OOG-weerman Johan Kamphuis hoeven we geen zonneschijn te verwachten. Het zal bewolkt zijn en er valt regelmatig regen.
“Woensdag is er veel bewolking en in de middag volgt er lichte regen of motregen”, vertelt Kamphuis. “In de avond gaat het harder regenen. Het wordt 4 graden bij een zwakke wind uit zuidelijke richtingen, windkracht 2. In de nacht naar donderdag valt er regen en later mogelijk ook een vlok natte sneeuw. De minimumtemperatuur ligt rond de 1 graad.”
“Donderdag is het met 7 graden een stuk zachter. In de ochtend kan het even opklaren. In de namiddag of avond volgt er regen. De westelijke wind is stevig, windkracht 4.
Vrijdag wordt het 8 graden. Droge perioden en af en toe regen wisselen elkaar af en er waait een vrij krachtige zuidenwind, windkracht 5.
Zaterdag leek het eerst nog een grotendeels droge dag te kunnen worden, maar de kans hierop wordt steeds kleiner. Een kleine maar actieve storing zou over België en het zuiden van ons land naar Duitsland trekken, maar lijkt een stuk noordelijk uit te komen, waardoor ook bij ons de kans op regen toeneemt. Mogelijk wordt het zelfs een kletsnatte dag. Het wordt 8 graden.”
Of het op zondag wel droog blijft, vertelt Kamphuis op de weerpagina.
De fracties van het CDA, Partij voor het Noorden en Stadspartij 100% voor Groningen vragen…
In een woning aan de Trompsingel heeft dinsdagavond korte tijd brand gewoed. Bij de brand…
Mogen de krakers van Waterskaap in Hoogkerk blijven of moeten ze het gebouw verlaten? De…
De VVD-fractie in de gemeenteraad wil dat de burgemeester direct ingrijpt bij café Friescheveen. Het…
IJsvereniging De Hondsrug in Noordlaren hoopt komend weekend de ijsbaan in het dorp te kunnen…
In het Beijumerbos zijn ruim dertig bomen beklad met verf. Boswachter Bart Zwiers van Natuurmonumenten…