Categorieën: Nieuws

Weekend wordt zo goed als droog, daarna meer onstuimig weer

Met alleen wat regen op zaterdagochtend wordt het komende weekend zo goed als droog. Het blijft vrij fris qua temperatuur, met zondag een nog wat kouder gevoel door de aantrekkende wind.

Zaterdag begint wisselvallig in Groningen, met in de ochtend kans op wat regen. In de middag wordt het droog en kan de zon zich af en toe laten zien. Het kwik stijgt naar 6 graden bij een zwakke tot matige wind uit het zuidwesten. In de avond en nacht ontstaat lokaal mist en daalt de temperatuur tot net rond het vriespunt.

Zondag laat zich van zijn rustigere kant zien. Het blijft droog, er is ruimte voor de zon en de temperatuur komt uit op 5 graden. De wind draait naar het zuiden en is matig tot vrij krachtig. In de nacht naar maandag volgt vanuit het zuidwesten regen.

Maandag en dinsdag zijn duidelijk onstuimiger. Er trekken buien over de regio en de wind neemt flink toe, met een krachtige zuidenwind, windkracht 5 tot 6. Tussendoor is er wat zon. Het wordt zachter, met temperaturen die uitkomen tussen de 9 en 10 graden.

Tom Veenstra

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

2 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

7 uur geleden