De komende dagen kent het weer in Groningen vooral veel bewolking, met soms regen en op vrijdag een stevige wind. Zondag is het kouder, droger en rustiger met mogelijk zelfs wat zon, maar maandag keert de onstuimigheid terug.
Door Johan Kamphuis
Donderdag is er veel bewolking met een streepje zon. In de middag wordt de bewolking dikker en later volgt regen. Het wordt 7 graden bij een matige tot vrij krachtige wind uit het westen tot zuidwesten, windkracht 4 tot 5.
In de avond en nacht naar vrijdag is er meer regen, bij minima rond de 4 graden. Vrijdag overdag zijn er perioden met (lichte) regen en staat er een forse wind uit het zuiden tot zuidwesten, windkracht 5 tot 6. Het wordt 9 graden.
Zaterdag is er opnieuw kans op wat lichte regen, maar de meeste neerslag lijkt ten zuiden van ons Duitsland in te trekken. Het wordt 5 tot 7 graden bij een zwakke of matige wind uit het zuidwesten.
In de nacht naar zondag volgen opklaringen en minima dalend tot iets onder het vriespunt met kans op mist. Zondag overdag is het met 4 graden weer wat kouder. Het blijft droog en het is vrij rustig met misschien zelfs wel af en toe zon.
Maandag vallen er buien, steekt er een forse zuidenwind op en is het weer erg zacht met 9 of 10 graden.
De komende dagen winnen wolkenvelden het vaker van de zon dan andersom. Het blijft wel…
Het aantal banen in de gemeente is in 2024 toegenomen ten opzichte van een jaar…
Er is in het algemeen genomen veel te weinig besef van hoe waardevol het Sterrebos…
Op de Grote Markt is komende donderdag een kunstinstallatie te zien die een replica van…
Voor de vierde keer betreedt het Noord Nederlands Orkest (NNO) in augustus het podium van…
Is de communicatie rond de nieuwe bestemming van het Century-gebouw aan de Paterswoldseweg goed verlopen?…