Categorieën: Nieuws

OOG Radio aanwezig tijdens ESNS: “We maken een feestje in de binnenstad!”

Net als voorgaande jaren is OOG Radio aanwezig met OOG op ESNS, met een locatiestudio in de binnenstad tijdens Eurosonic Noorderslag. Plaats van handelen is dit keer hotel The Happy Traveller.

In dit gezellige hotel is op de derde verdieping een overdekt dakterras, waar vandaan van woensdag tot en met vrijdag de uitzendingen worden verzorgd. Naast dat hier live radio wordt gemaakt, is er ook een kleine livestage waar diverse Groningse artiesten optreden, de Speelplaats. Rond 18:15 uur op woensdagavond is Matoya de band die de aftrap doet, gevolgd door vele andere acts zoals Mary Ember, Kristel, Redson, Sabine, Lisa Ploeger en meer. Deze uitzendingen zijn van 17:00 tot 22:00 uur te horen op OOG Radio en via de OOG app. Ook zijn er reporters die door de binnenstad lopen, om live verslag te doen van het evenement. Naast de live optredens wordt muziek gedraaid van acts die elders op het festival optreden.

Iedereen is welkom om bij The Happy Traveller 5 aan de Kleine Kromme Elleboog tussen 17:00 en 22:00 uur een kijkje te komen nemen.

Op zaterdag wordt vanaf 19:00 uitgekeken naar de popprijs, tijdens Noorderslag. Daarbij zijn ook reporters aanwezig in de Oosterpoort, wordt muziek van het festival gedraaid en komen ook opnames van de Speelplaats voorbij. Het moment van de uitreiking van de Popprijs is vooraf niet exact bekend, maar OOG op ESNS blijft uitzenden tot dat moment.

De uitzending wordt geheel verzorgd door vrijwilligers van OOG Radio. OOG Radio is te ontvangen op 106.6FM, in Haren op 107FM en overal via de gratis OOG app.

Rick van der Velde

Recente berichten

Drachten ziet reclame voor Van Gogh in Groninger Museum niet zitten, maar borden komen er toch

Het gemeentebestuur van Smallingerland was niet van plan om reclameborden voor de tentoonstelling 'Hoe Van…

2 uur geleden

Verdachte (51) brandstichting in flat aan Oosterhamriklaan langer vast

De 51-jarige man uit Groningen, die wordt verdacht van het in brand steken van zijn…

2 uur geleden

Politie neemt handelswaar in beslag van verkopers namaakproducten

Een groep mannen en vrouwen die vrijdagmiddag nepproducten van Apple probeerden te slijten in de…

4 uur geleden

Replica van Hamas-tunnel op Grote Markt

Op de Grote Markt was vrijdagmiddag een kunstinstallatie te zien die een replica van een…

5 uur geleden

Fixbrigade Groningen zorgt gratis voor duurzamere woningen

Voor mensen die het financieel minder hebben, verzorgt Fixbrigade Groningen opknapbeurten. Dit doen zij geheel…

5 uur geleden

Fietspad tussen Stad en Lettelbert vijf maanden dicht

Het fietspad tussen Lettelbert en Groningen (ten zuiden van de A7) is tot en met…

6 uur geleden