Nova Tech Lycurgus heeft het laatste duel van de nationale competitie gewonnen voordat de BeNe Conference van start gaat. De Groninger volleyballers wonnen zaterdagavond de uitwedstrijd in Zevenhuizen tegen Scherp in Packaging ZVH met 0-3.
Lycurgus had weinig moeite met de hekkensluiter van de eredivisie. De setstanden waren 19-25, 20-25 en 17-25.
De ploeg van coach Mark Lebedew eindigt bovenaan in de eredivisie met 37 punten uit 14 wedstrijden.
Lycurgus gaat met de drie beste andere Nederlandse ploegen verder in de BeNe Conference. Deze ploegen spelen een competitie tegen de vier beste Belgische ploegen.
Komende woensdag speelt Lycurgus de returnwedstrijd in de kwartfinale van de Challenge Cup tegen het Italiaanse Cucine Lube Civitanova. De eerste wedstrijd in Martiniplaza werd met 1-3 verloren door de Groningers.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…