Kaart van eerste ontwikkelgebied Stadshavens via VanWonen
VanWonen gaat vanaf dinsdag in gesprek met belangstellenden over hun woonwensen voor de eerste fase van de nieuwe wijk Stadshavens. De projectontwikkelaar wil beginnen aan de schetsen van de eerste nieuwe woningen.
Het plan betreft ongeveer driehonderd woningen, vierduizend vierkante meter commerciële ruimte en een parkeerhuis, gelegen tussen het Balkgat en de Eltjo Ruggeweg, dicht bij de binnenstad.
Het project omvat onder andere sociale huurwoningen van Lefier en koopappartementen. VanWonen start hier met de ontwikkeling van het parkeerhuis en de woningen rondom een centraal woongebouw gebouw (blok 1 op het kaartje). Daarnaast zal ook het gebouw met sociale huur appartementen van Lefier (blok 6) en het woongebouw met koopappartementen (blok 7) aan de meest westelijke kant van het gebied worden ontwikkeld.
Naar verwachting start de verkoop in het laatste kwartaal volgend jaar. Geïnteresseerden voor de koopwoningen kunnen zich hier inschrijven.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…