Foto Andor Heij. Velocitas - Oranje Nassau. Links matchwinner Wilko van der Kooi.
Eersteklasser Velocitas 1897 krijgt na de winterstop te kampen met personele problemen. Vier spelers stoppen.
Het gaat om middenvelder Wilko van der Kooi, aanvaller Bart Steenbergen en de verdedigers Jamal Fadili en Arjen Knobbe. Alle spelers kunnen vanwege veranderende werkomstandigheden niet meer op zaterdag voetballen.
“Het wordt nog een puzzel om dat op te gaan lossen”, aldus trainer Robbie Wentink van Velocitas. Een andere tegenvaller voor Velocitas is dat doelman Tuur de Vries vanwege een blessure een tijd uit de roulatie is.
Velocitas draait tot nu toe een moeizaam seizoen in de eerste klasse H. De ploeg staat tiende en dat is net boven de degradatiestreep.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…