Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
Politieagenten hebben zaterdagochtend een persoon opgepakt die ingebroken had in een kroeg in de binnenstad. Dat meldt de politie op sociale media.
De inbraak vond plaats rond 09.15 uur. Terwijl de melding binnenkwam werd op de meldkamer in Drachten gezien dat er op dat moment nagenoeg een politiewagen op de locatie aanwezig was. “We waren precies op de juiste plek”, schrijft de politie. “Door snel te schakelen konden we de verdachte tweehonderd meter verderop direct aanhouden.” De persoon is overgebracht naar het politiebureau.
Bij de inbraak waren vier flessen met sterke drank gestolen die bij de persoon werden aangetroffen. Deze flessen zijn teruggebracht naar de kroeg. De politie doet verder onderzoek in de zaak.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…