Categorieën: Nieuws

Maandag zonnige perioden en later regen, komende dagen buien

Het lijkt maandag een vriendelijke dag te worden waarbij de zon zich regelmatig zal laten zien. De komende dagen kan echter de paraplu weer uit de kast gehaald worden.

Maandag begint de dag met bewolking. Weldra laat de zon zich zien. Overdag wisselen wolkenvelden en zonnige perioden elkaar af. In de middag neemt de bewolking verder toe, waarbij in de avond buien gaan vallen. Bij een matige wind uit zuidoostelijke richting wordt het 15 of 16 graden. De nacht van maandag op dinsdag verloopt bewolkt, waarbij er regelmatig regen valt. De minimumtemperatuur ligt rond de 12 graden.

Op dinsdag is het bewolkt en vallen er verspreid over de dag buien. De wind is matig en draait gedurende de dag van het zuidoosten naar het oosten. Daarmee wordt het ook frisser, want de maximumtemperatuur zal niet hoger komen te liggen dan 12 of 13 graden. Woensdag lijkt een droge dag te gaan worden, waarbij een glimpje van de zon mogelijk is. Bij een matige wind uit het noordoosten wordt het 13 of 14 graden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

14 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden