Categorieën: Nieuws

Verdachte opgepakt voor dood vrouw Linnaeusplein

De politie heeft dinsdagavond een 56-jarige man aangehouden die verdacht wordt van betrokkenheid bij de dood van een 58-jarige vrouw uit Stad. De man is aangehouden na een urenlange klopjacht.

Het lichaam van de vrouw werd dinsdagochtend onder verdachte omstandigheden aangetroffen in een woning in een appartementencomplex. “Wij zijn direct een onderzoek gestart”, laat de politie weten. “In dit onderzoek zijn we al snel gestuit op een 56-jarige man. Hij is mogelijk betrokken bij het overlijden van de vrouw. Onderzoek moet uitwijzen of dit daadwerkelijk zo is.” Volgens de politie zijn de man en het slachtoffer bekenden van elkaar.

Zoekactie
De man was dinsdagochtend rond 07.20 uur voor het laatst gezien bij een pinautomaat aan de Oosterhamrikkade. Hij vertrok op een scooter. Deze scooter werd later in de omgeving van Vries aangetroffen. Voor de politie was dit aanleiding om een grote zoekactie op touw te zetten. Zo werden er twee helikopters en  speurhonden ingezet. Aanvankelijk werd de man niet aangetroffen. Voor de politie was dit aanleiding om in het begin van de avond zijn naam, foto’s en signalement te delen.

Vries
Dit had aan het einde van de avond resultaat: “We hebben deze 56-jarige man aan kunnen houden. We hebben hem in de buurt van Vries aangetroffen.” De verdachte is overgebracht naar het politiebureau waar hij verhoord zal worden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Snorfietser gewond door botsing op Stettinweg

Op de Stettinweg vond vrijdagavond een aanrijding plaats tussen een auto en een snorfiets. Hierbij…

55 minuten geleden

Oskar Zawada tekent voor drie jaar bij FC Groningen (update)

FC Groningen heeft spits Oskar Zawada vastgelegd. De 29-jarige Pool komt over van RKC Waalwijk…

1 uur geleden

Achtervolging in Oosterparkwijk eindigt met crash en arrestatie

Een politieachtervolging eindigde vrijdagochtend met een crash bij de Heesterpoort in de Oosterparkwijk. (meer…)

2 uur geleden

Geen slagboom wil omhoog rond het spoor in Haren

De slagbomen rond alle spoorwegovergangen in Haren willen vrijdagmiddag niet omhoog. Volgens RTV Noord is…

3 uur geleden

Eerste ALO-Pabo studenten nemen diploma in ontvangst op de Zernike campus

De eerste afgestudeerden van de nieuwe ALO-Pabo studie aan de Hanze hogeschool namen vandaag hun…

4 uur geleden

Gemeente Groningen steunt cultuursector met 1,5 miljoen euro om financieel gezond te worden

De gemeente Groningen stelt dit jaar 1,5 miljoen euro beschikbaar om culturele instellingen te helpen…

4 uur geleden