Foto: Kerim via Flickr (CC BY-NC-SA 2.0)
Een bizar gezicht woensdagmiddag in de Herestraat. Pal voor het pand van drogisterijketen Kruidvat stond een tentje met daarin een dakloze vrouw, zo meldt stadsblog Sikkom.
Na een drankje en een broodje besluit de dakloze vrouw doodleuk een dutje te doen in haar tentje midden in de Herestraat, aldus het stadsblog. Agenten gingen tot tweemaal toe langs bij de vrouw. Na de tweede keer werd de vrouw daadwerkelijk gesommeerd te vertrekken, waarna ze haar biezen pakte.
De vrouw zou een bekende zijn van de politie, die steeds meer tijd nodig heeft voor de aanpak van daklozen en de bijbehorende drugs- en verslavingsproblematiek. De dealers en verslaafden zorgen steeds vaker voor overlast in de binnenstad, zo blijkt uit een reeks artikelen van Sikkom.
Het volledige artikel, inclusief foto’s en video’s, is hier te lezen.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…