Categorieën: Nieuws

‘Woensdag zon en bewolking, later in de week buien’

De zon verdwijnt de komende dagen wat uit het beeld. Donderdag en vrijdag gaan bewolkt verlopen waarbij er op vrijdag verspreid over de dag buien gaan vallen.

Woensdag begint de dag met zon. Gaandeweg krijgen we te maken met bewolking, maar de zon komt zo nu en dan ook tevoorschijn. Bij een zwakke tot matige wind uit noordwestelijke richting wordt het 19 of 20 graden. De nacht van woensdag op donderdag verloopt helder waarbij de minimumtemperatuur rond de 12 graden komt te liggen.

Op donderdag overheerst de bewolking. In de ochtend kan de zon zich even laten zien, in de middag is er kans op een klein buitje. De wind is zwak tot matig en komt uit het zuidwesten. Het wordt 22 of 23 graden. Op vrijdag overheerst de bewolking en vallen er verspreid over de dag buien. Dan wordt het 21 of 22 graden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden