Er is vier jaar cel geëist tegen een 22-jarige man uit Groningen die in maart op het Gedempte Kattendiep begon te schieten. Dat meldt het Dagblad van het Noorden.
De 22-jarige kreeg ruzie met een toen 23-jarige man. Tijdens de vechtpartij haalde de verdachte een geweer tevoorschijn en schoot vier keer.
De officier van justitie eiste de vier jaar vanwege poging tot doodslag, mishandeling en verboden wapenbezit.
Volgens de advocaat van de verdachte en de verdachte zelf is er niet gericht op het slachtoffer geschoten en daarom geen sprake van poging tot doodslag. De advocaat vroeg een straf die gelijk staat aan het voorarrest.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…