Categorieën: Nieuws

Verkeersongeluk met drie voertuigen op westelijke ringweg zorgt voor files

Bij een verkeersongeluk zondagmiddag op de westelijke ringweg is een persoon gewond geraakt. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.

Het ongeluk gebeurde rond 14.00 uur. “Tussen de Pleiadenlaan en het knooppunt Reitdiep heeft een kop-staartbotsing plaatsgevonden”, vertelt Wind. “Daar zijn drie voertuigen bij betrokken. Ambulancemedewerkers hebben twee slachtoffers behandeld. Eén persoon is door de botsing gewond geraakt, de andere persoon betrof een zwangere vrouw die voor de zekerheid gecontroleerd is.”

Door de aanrijding ontstond er forse schade. “Eén rijstrook en de afrit naar de Friesestraatweg werden afgesloten. Dit zorgde in de omgeving voor flinke files en opstoppingen. Een bergingsbedrijf heeft één van de voertuigen weggesleept.” De politie heeft onderzoek gedaan naar de toedracht.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

8 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

12 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden