Categorieën: Nieuws

Treinen richting Zuidhorn rijden weer, storing opgelost

Het treinverkeer tussen Groningen en Zuidhorn is weer hervat. Zaterdagochtend konden er een tijdlang geen treinen rijden vanwege een stroomstoring.

De problemen begonnen rond 07.00 uur. Aanvankelijk reden er helemaal geen treinen, rond 08.30 uur werd besloten om één keer per uur een trein tussen de twee stations te laten rijden. Vanwege de storing reageerden spoorwegovergangen niet adequaat waardoor er bij verschillende overwegen ‘getoeterd’ werd om het wegverkeer te waarschuwen.

Een storingsploeg van spoorbeheerder ProRail ging ondertussen aan de slag om de problemen op te lossen. Aanvankelijk was de verwachting dat de storing tot zeker 16.30 uur zou gaan duren. Rond 12.15 uur lukte het echter om het euvel op te lossen.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Politieke partijen willen opheldering van wethouder over parkeersituatie Maartenshof

De fracties van het CDA, Partij voor het Noorden en Stadspartij 100% voor Groningen vragen…

3 uur geleden

Brand in woning aan Trompsingel snel onder controle

In een woning aan de Trompsingel heeft dinsdagavond korte tijd brand gewoed. Bij de brand…

4 uur geleden

Rechter doet komende donderdag uitspraak over Waterskaap

Mogen de krakers van Waterskaap in Hoogkerk blijven of moeten ze het gebouw verlaten? De…

5 uur geleden

VVD wil dat gemeente direct ingrijpt bij gekraakt café Friescheveen

De VVD-fractie in de gemeenteraad wil dat de burgemeester direct ingrijpt bij café Friescheveen. Het…

6 uur geleden

Noordlaren hoopt ijsbaan komend weekend te openen: “Alles onder voorbehoud”

IJsvereniging De Hondsrug in Noordlaren hoopt komend weekend de ijsbaan in het dorp te kunnen…

7 uur geleden

Ruim dertig bomen beklad in Beijumerbos: “Hier moeten we tien, twintig jaar tegenaan kijken”

In het Beijumerbos zijn ruim dertig bomen beklad met verf. Boswachter Bart Zwiers van Natuurmonumenten…

9 uur geleden