Foto: 112 Groningen
Het was vrijdagmiddag meer watertrappelen dan lopen of fietsen op sommige plekken in de gemeente Groningen.
Door de hevige regenval kon de afwatering het op sommige plekken niet meer aan. Wegen en fietspaden op verschillende locaties stonden vol water.
De brandweer werd onder meer ingezet bij de Abraham Kuyperlaan, waar tuinen overstroomden en van zeker één huizenblok de kruipruimtes vol water liepen.
Het KNMI waarschuwde eerder op de vrijdag al voor hevige regenval en bijbehorende wateroverlast. Daarom geldt in Groningen tot 19.00 uur de weerswaarschuwing ‘code geel’. Tot die tijd kan er tot 40 millimeter regen vallen, plaatselijk mogelijk nog wat meer.
Restaurant Yugo aan de Rijksstraatweg in Haren sluit aan het einde van deze maand, na…
Bij het Repaircafé in de Oosterparkwijk wordt de bezoeker actief betrokken bij het reparatieproces. Lub…
Het slachtoffer dat in de nacht van vrijdag op zaterdag ernstig gewond raakte bij een…
Onderzoeksprogramma Pointer (KRO-NCRV) heeft in een periode van acht weken in een groot aantal versterkingsdossiers…
De gemeente Groningen gaat onderzoeken of betaalbare enkele- en dagkaartjes voor het openbaar vervoer kunnen…
De zomermarkt in de wijk Hoornse Meer gaat deze zaterdag niet door. De organisatie acht…