Foto: Robert van der Veen - niekerknieuws.nl
Zonovergoten zomerweer zit voorlopig niet in de weerkaarten. De komende dagen valt er geregeld een bui, maar krijgen we de zon ook te zien.
Zondag begint de dag bewolkt. Zo nu en dan kan de zon even kort tevoorschijn komen. Aan het eind van de ochtend kan er een bui vallen. Die regenkansen zijn er ook in de middag waarbij er ook onweer voor kan komen. Bij een zwakke tot matige wind uit zuidelijke richting wordt het 16 of 17 graden. De nacht van zondag op maandag verloopt grotendeels helder. De minimumtemperatuur komt rond de 10 of 11 graden te liggen.
Op maandag laat de zon zich wat vaker zien, maar is er ook veel bewolking. De ochtend verloopt droog, in de middag kunnen er buien vallen. Het wordt 19 of 20 graden. Op dinsdag zijn de veranderingen klein. In de ochtend laat de zon zich regelmatig zien, in de middag is er bewolking en kunnen er buien vallen. Dan wordt het 18 of 19 graden.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…