Categorieën: Nieuws

Stadjer (20) rijdt 87 kilometer te hard bij Roodehaan en raakt rijbewijs kwijt

De politie heeft afgelopen zondag het rijbewijs ingenomen van een 20-jarige automobilist uit Groningen. Bij Roodehaan beging de man een forse snelheidsovertreding.

De politie van het team in Westerkwartier laat weten dat de bestuurder in zijn auto, vanuit een dertigkilometer-zone bij Roodehaan zestigkilometer-zone inreed. Daarbij viel het de agenten op dat de man flink gas gaf.

Op de laser werd een snelheid van 152 kilometer per uur afgelezen. Met een correct van vijf km/u reed de man 87 kilometers per uur te hard.

Het rijbewijs van de bestuurder is ingevorderd. De Stadjer zal ook verplicht een cursus moeten volgen voor de Educatieve Maatregel Gedrag en verkeer (EMG).

Tom Veenstra

Recente berichten

Beelden van grote vechtpartij op Grote Markt dinsdagavond te zien in Opsporing Verzocht

Het tv-programma Opsporing Verzocht besteedt komende dinsdagavond aandacht aan de grote vechtpartij, die op 23…

6 minuten geleden

Tweeluik over beeldvorming rond Vindicat in docuserie ‘Medialogica Ontleedt’

De documentaireserie 'Medialogica Ontleedt' van HUMAN brengt deze maandag de eerste van twee afleveringen over…

25 minuten geleden

Kinderen geven kleur aan start bouw woningen in Ten Post

In Ten Post is vrijdag 7 november de bouw gestart van 37 aardbevingsbestendige woningen. Het…

1 uur geleden

Hans de Waard trekt kar voor SP bij raadsverkiezingen, actrice Alina Kiers op plek vier

Hans de Waard is door de leden van de SP Groningen gekozen als lijsttrekker voor…

1 uur geleden

Buurtbewoners komen in verzet tegen verdwijnen DOT: petitie voor behoud al ruim 3000 keer getekend

Buurtbewoners van DOT aan de Vrydemalaan zijn een petitie gestart waarbij opgeroepen wordt om het…

1 uur geleden

Dertiende editie Let’s Gro trekt meer dan 28.000 bezoekers

Het inspiratiefestival Let’s Gro trok dit weekend meer dan 28.000 bezoekers naar het Forum en…

2 uur geleden