Foto: Andor Heij
Helpman verloor in de tweede klasse I van het zondagvoetbal donderdagavond voor de vierde keer op rij. Koploper Roden was in eigen huis met 3-1 te sterk.
Tim Sanders opende nog wel de score voor Helpman. De broers Erolind en Getuar Derguti en Robin van der Tuin bezorgden de Drenten de winst.
Roden is door de zege officieus kampioen. Helpman zakte naar de vierde plaats, maar heeft nog zicht op een periodetitel.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…