Categorieën: Nieuws

Man en vrouw aangehouden in binnenstad met negentien bolletjes cocaïne

Agenten hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag twee personen aangehouden in de binnenstad vanwege het in bezit hebben van cocaïne. Dat meldt de politie op sociale media.

“De twee, een 20-jarige man uit Groningen en een 20-jarige vrouw uit Veendam, probeerden op een slimme manier een tasje met drugs door te geven”, schrijft de politie. De slimme manier was echter niet zo slim als dat ze zelf bedacht hadden: “Het was te opvallend waarop ze betrapt werden. Wij hebben het duo aangehouden. In het tasje bleken negentien bolletjes cocaïne te zitten.”

De twee zijn overgebracht naar het politiebureau waar ze zaterdag verhoord zullen worden. Cocaïne behoort tot de harddrugs. Het verhandelen of verkopen van deze drugs is verboden en strafbaar.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

15 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

34 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden