Categorieën: Nieuws

Groningers kopen massaal fietshelm met korting, maar de pot is nu leeg

De actie voor de aanschaf van een fietshelm met korting in Groningen is afgelopen. Sinds de lancering van de actie op 10 april zijn er maar liefst 1600 fietshelmen verkocht. 

Inwoners van de provincie konden sinds 10 april, de landelijke Dag van de Fietshelm, een goedgekeurde fietshelm kopen met 25 euro korting. Groningers hebben massaal gebruik gemaakt van de kortingsactie. Binnen 16 dagen was er bij geen enkele fietsenzaak in Groningen meer korting te krijgen.

De kortingsactie is een initiatief van de provincie Groningen en Verkeerswijzer Groningen. Het doel ervan is , het dragen van een fietshelm te stimuleren en zo hoofd- en hersenletsel na een ongeval te voorkomen. Er is nu geen budget meer beschikbaar, maar volgend voorjaar komt er opnieuw een kortingsactie voor de aanschaf van fietshelmen.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

31 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden