Foto Andor Heij. Be Quick 1887
Be Quick 1887 heeft zaterdag in Rijssen met 3-1 verloren van de koploper in de vierde divisie D, Excelsior’31.
De Groningers kwamen voor de pauze op een 1-0 achterstand door Rick Hemmink. Na rust kwam Be Quick beter in de wedstrijd en vanuit een vrije trap maakte Sil Kramer de 1-1. Hemmink zorgde na 70 minuten voor een nieuwe voorsprong van Excelsior’31.
Be Quick deed er alles aan om nog een punt uit het vuur te slepen, maar in blessuretijd besliste Givan Werkhoven de wedstrijd: 3-1.
Be Quick staat vijftiende en daarmee voorlaatste. De Groningers hebben nog vier wedstrijden om degradatie af te wenden. Be Quick speelt over twee weken op zondag thuis tegen Quick’20.
De maximumtemperatuur komt de komende dagen niet boven de 10 graden uit. Regelmatig zal het…
Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in Apeldoorn tegen Draisma Dynamo gewonnen. Het werd 1-3 voor…
De FC Groningen Vrouwen hebben zaterdagavond geschiedenis geschreven. Voor het eerst speelde het team in…
De Sinterklaasintocht zaterdag in de stad heeft veel bezoekers op de been gebracht. Honderden kinderen…
Jenning de Boo heeft zaterdagavond de tiende tijd geschaatst op de eerste omloop van de…
Groen Geel pakte in de derde klasse R zaterdag bij Helpman overtuigend de eerste periodetitel.…