Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Aan de Sweelincklaan in de wijk Helpman is in de nacht van vrijdag op zaterdag een auto door brand verwoest. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.
De melding van de brand kwam rond 02.00 uur bij de hulpdiensten binnen waarop een tankautospuit naar de locatie werd gestuurd. “Toen de brandweerlieden arriveerden was de brand al uitslaand”, beschrijft Wind de situatie. “Men heeft de brand bedwongen door met blusschuim en met één straal hogedruk te werken. Desalniettemin kon men niet voorkomen dat het voertuig volledig verwoest werd.”
Volgens de fotograaf stond de auto geparkeerd in de straat. De brandweer kon voorkomen dat het vuur oversloeg naar andere geparkeerde auto’s. Over de oorzaak van de brand is niets bekend. De politie doet hier onderzoek naar.
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…