Bron foto: Elin Stil
Vrijdag is het bewolkt en valt er van tijd tot tijd lichte regen. In de loop van de middag wordt het vanuit het noorden droog en kan het nog gaan opklaren. Het wordt 10 of 11 graden bij een matige wind uit het westen, windkracht 3 tot 4.
Door: Johan Kamphuis
Tijdens het weekend gaan er regelmatig gure buien vallen met kans op natte sneeuw en hagel. Daarbij wordt het slechts 8 of 9 graden en waait er een forse wind, zaterdag uit het westen, windkracht 5 en zondag draaiend naar het noordwesten, dan windkracht 5 tot 6. Langs de wadden is er toenemende wind naar hard, 7 Bft.
Maandag volgt een heel ander weertype. Het blijft droog, het is rustig en naast bewolking is er nu en dan zon. Het wordt 11 graden. De dagen die volgen geven vaak droog weer met nu en dan een bui. Af en toe schijnt de zon en dagelijks komt er een graadje bij.
Mogelijk wordt het de tweede weekhelft, dus richting het Paasweekend zelfs enkele graden milder. Of het helemaal stabiel wordt is de vraag, dat lijkt op dit moment te veel gevraagd.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…