Categorieën: Nieuws

‘Dan zeg ik dat hij lief is en zeg ik dankjewel voor dingen, niets is vanzelfsprekend’

Geven Groningers elkaar wel voldoende complimentjes? Het is vrijdag nationale complimentendag. Het is leuk om een compliment te krijgen of te geven. Het verbetert je humeur en het kan je dag goed maken.

“Als je toenadering zoekt of complimentjes geeft, is dat een goed begin van de dag”, aldus een bezoeker van winkelcentrum Paddepoel.

“Dan zeg ik dat hij lief is zeg ik dankjewel voor dingen, niets is vanzelfsprekend”, zegt een vrouw over haar partner.

Sommige mensen hebben er wat moeite mee: “Ik weet nooit zo goed te reageren op complimenten. Dan zeg ik maar dankjewel”.

Andor Heij

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

48 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden