Categorieën: Nieuws

Verdachte van verkrachting aan Driebondsweg ook verdacht van andere (online) zedenmisdrijven en kinderpornobezit

De verdachte stond dinsdag in de rechtbank voor een pro-formazitting in de zaak. De rechter bepaalde dat de Uithuizer nog eens drie maanden in de cel moet blijven, in afwachting van zijn proces.

Tijdens de zitting werd duidelijk dat de man, naast verkrachting net buiten Groningen, mogelijk ook een zedenfeit in Assen heeft gepleegd. Het OM heeft daarnaast bewijs gevonden voor een diefstal en voor digitale ontucht met kinderen. De man zou van deze ontucht zelf beelden hebben gemaakt en wordt dus ook verdacht van het maken van kinderporno.

De verkrachting aan de Driebondsweg, het feit waarvoor de man in eerste instantie werd opgepakt, vond plaats op de vroege vrijdagochtend van 18 augustus jongstleden. De man verkrachtte een minderjarige vrouw en ging er vervolgens vandoor. Na tips en camerabeelden van getuigen werd de man uit Uithuizen een week later aangehouden.

Tom Veenstra

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden