Foto Andor Heij. Sportpark Engelbert
Er kwamen zondag in het inhaalweekeinde maar een paar clubs uit de gemeente Groningen in actie. SC Stadspark verloor met grote cijfers en Engelbert speelde gelijk.
In de tweede klasse I ging kon Stadspark het tot de rust in en tegen Valthermond nog bijbenen. Het stond 1-1 en Michel Boonstra scoorde voor de Groningers. Na de pauze denderde Valthermond over Stadspark heen en het werd 5-1. Stadspark is twaalfde en voorlaatste met 12 punten uit 14 wedstrijden.
In de derde klasse B speelde Engelbert in de uitwedstrijd tegen Weerdinge met 0-0 gelijk. Engelbert is dertiende en voorlaatste met 11 uit 13.
In de vijfde klasse C verloor Woltersum thuis met 3-0 van Farmsum. Ook Woltersum is voorlaatste, maar in 5C elfde, met 9 uit 13.
Tijdens het Paasweekend vindt in de Zuiderhaven het Kaalstaart Festival plaats. Het gaat om een…
Bij een steekincident op het Wielewaalplein is zaterdagavond een persoon gewond geraakt. Agenten hebben één…
De politie is op zoek naar een man die zaterdag rond het middaguur weggelopen is…
Wethouders Rik van Niejenhuis (PvdA) en Mirjam Wijnja (GroenLinks) hebben een bezoek gebracht aan de…
De Voorjaarsmarkt bij de Belevingsboerderij de Zes Grazen bij Sint Annen is zaterdag een succes…
Wat hebben de paasdrukte in de stad en ambulancebroeders op de fiets met elkaar gemeen?…