Categorieën: Sport

Alle Groninger zaalvoetbalteams pakken de winst

In de eredivisie B wonnen de vrouwen van Drs. Vijfje vrijdagavond ook hun tweede wedstrijd. In Den Helder werd het 2-0 tegen Zeemacht.

De Groningse studentes moeten in deze poule van zes clubs eerste worden om mee te mogen doen aan de play-offs voor het kampioenschap. Vijfje is tweede achter Den Haag.

Mannen

In de eerste divisie A mannen won PKC’83/team Amoeri de uitwedstrijd tegen ZVV Urk met 3-1. Urk kwam nog wel op voorsprong, maar daarna zetten de Groningers de zaak recht. PKC is tweede met 26 punten uit 12 wedstrijden. White Stones is koploper met 28 uit 12.

Drs. Vijfje won in dezelfde klasse thuis de streek en kelderderby van Futsal Winsum met 7-4. De clubs deden aan stuivertje wisselen. Vijfje staat nu tiende met 12 uit 12. Winsum zakte naar de elfde en voorlaatste plaats.

Andor Heij

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

18 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

37 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden