Foto: Martin Nuver (112 Groningen)
Vrijdagochtend trekken buien weg naar het zuidoosten. Bij de buien is er kans op flinke windstoten, zo rond 80/90 km/uur. Daarna klaart het op en blijft het droog.
Door: Johan Kamphuis
De maximumtemperatuur daalt van 11 graden in de ochtend naar 8 in de middag. Verder waait er een vrij krachtige tot krachtige van zuidwest naar west tot noordwest draaiende wind, kracht 5 tot 6. In het Waddengebied hard, windkracht 7.
Zaterdag wordt een rustige en droge dag. Er is af en toe zon, maar wolken krijgen de overhand. Bij een zwakke zuidelijke tot zuidwestelijke wind wordt het 7 graden. In de nacht minima dichtbij het vriespunt.
Ook zondag is het vrij rustig weer bij een zwakke tot matige wind uit het zuiden tot zuidoosten, windkracht 2 tot 3. Er zijn flinke zonnige perioden bij 7 graden als maximumtemperatuur.
Maandag en dinsdag blijft het droog en met af en toe zon wordt het 9 of 10 graden bij doorgaans niet al te veel wind. Daarna gaat het weer flink waaien en valt er nu en dan een bui. Aan de temperatuur verandert weinig.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…