Categorieën: Nieuws

Opbouw Eurosonic in volle gang

Op de Grote Markt is de opbouw in volle gang voor Eurosonic Noorderslag, ESNS, dat komende woensdag van start gaat. In de tent wordt een gratis programma aangeboden.

In de tent vindt ESNS Air plaats, waar opkomende en bekende acts zich aan het publiek zullen presenteren. Op donderdag treden bijvoorbeeld The Vices op, maar staan ook het Spaanse Habla de mí en presente en Kalush Orchestra geprogrammeerd. Op vrijdag treden onder andere Lusho, Karsu en Slowshift aan. Op zaterdag treedt Roxeanne Hazes op. In de tent is maximaal ruimte voor 1.500 bezoekers.

Op de Grote Markt is het niet alleen muziek. Tijdens ESNS staan twee tijdelijke kunstwerken op het plein. Het gaat om een verrassende ontmoeting tussen kunst en muziek die festivalbezoekers kennis laat maken met lokaal beeldend kunsttalent. ESNS vindt voor de 38ste keer plaats. Verspreid over diverse podia en locaties treden 350 Europese artiesten op. Naar schatting trekt Eurosonic ongeveer 40.000 belangstellenden en 4.000 professionals uit de muziekindustrie.

Meer informatie over het gratis programma op de Grote Markt vind je op deze website.

OOGTV was benieuwd of de Groningers al klaar zijn voor ESNS. Wij gingen de straat op om het te vragen.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

9 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

1 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

4 uur geleden