Categorieën: Sport

Nieuwkomer Mendes in wedstrijdselectie FC Groningen tegen Jong AZ

Aanvaller Rui Mendes zit vrijdagavond bij de selectie van FC Groningen dat thuis tegen Jong AZ speelt. Mendes werd deze week overgenomen van FC Emmen.

Laros Duarte ontbreekt omdat hij met Kaapverdië de Afrika Cup spleet. Kevin van Veen is er ook niet bij, want de aanvaller is niet wedstrijdfit. Jorg Schreuders is een twijfelgeval.

FC Groningen – Jong AZ begint vrijdagavond om 20.00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Erwin Blank.

Het duel in de Euroborg staat in het teken van In Memoriam. Dat is een jaarlijkse traditie waarbij FC Groningen de overleden supporters van de club herdenkt. De supporters worden daarom opgeroepen om op tijd naar het stadion te komen.

Andor Heij

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

24 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

43 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden