Foto: Ben Houdijk
Meer dan 100.000 bioscoopbezoekers kochten al een kaartje voor de familiefilm Juf Braaksel en de magische ring. De film bereikte daarmee de Gouden Film-status. Eén van de hoofdrolspelers is de Groningse hiphopartiest Kraantje Pappie. Hij werd donderdagmiddag verrast door hoofdrolspeler Lily Richardson met de uitreiking van de Gouden Film, zo meldt de website van het Nederlandse Filmfestival.
Kraantje Pappie kreeg de Gouden Film in Groningen uitgereikt. Hij speelt de rol van stiefvader Fred in de film. Naast Kraantje Pappie en Lily Richardson spelen ook Nicolette van Dam en YouTuber en zangeres Djamila rollen in de film.
Juf Braaksel en de magische ring is gebaseerd op de Juf Braaksel-reeks van auteur Carry Slee. Het is de eerste Gouden Film die in 2024 aan een Nederlandse film is uitgereikt.
Het was niet het enige goede nieuws voor Kraantje Pappie: Vandaag werd bekend gemaakt dat de voormalige presentator van het OOG Radio-programma BreakNorth volgende week zijn debuut maakt bij de Vrienden van Amstel.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…