Foto: Engin Akyurt via Pixabay
Het weer was in Groningen donderdag bar en boos. Ondanks een betere vrijdag zal het in het weekend helaas niet veel beter worden.
Vrijdag begint de ochtend met een kleine regenbui. Dit houdt aan tot een uur of 10.00. Vervolgens is er aan het eind van de middag kans op een bui. Het wordt 6 graden.
In het weekend zal de regen gaan toenemen. Op zaterdag stijgt de temperatuur naar 8 graden waarbij er gedurende de hele dag kans is op regen. Zeker in de avonduren zullen de wolken flink hun druppels laten vallen. Op zondag neemt de temperatuur wederom toe: ditmaal tot 11 graden. De hoeveelheid regen neemt af en het zal voornamelijk in de vroege ochtenduren en in de avond gaan regenen.
Na het weekend blijft het beeld op maandag hetzelfde. De temperatuur blijft ongeveer gelijk, net als het aantal millimeters regen. Op dinsdag komen er opklaringen en daalt de temperatuur naar 9 graden. Het is dus nog even wachten op echt winters weer.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…