Categorieën: Nieuws

Forum begroet 200.000ste filmbezoeker van dit jaar

Forum Groningen heeft deze donderdagmiddag de 200.000ste filmbezoeker van dit jaar ontvangen. De gelukkige was Ernst van der Hoeven en als cadeau ontving hij een Cinevillepas voor een jaar.

Nooit eerder ontving Forum zoveel bezoekers in een jaar. Zo bijzonder is dat nou ook weer niet, want vanwege de coronapandemie draaide het Forum pas dit jaar een volledig normaal jaar. Het Forum ontving dit jaar een kleine 2,5 miljoen bezoekers.

Vooral films als Barbie en Oppenheimer zorgden voor een recordaantal filmbezoekers. Ook de Rooftop Cinema in de zomer en de festivals IFFR, Framed en het International Documentary Film Festival trokken veel filmfans. Het IFFR komt er alweer aan: dat staat gepland voor 31 januari t/m 4 februari.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Scooter brandt uit bij Noorderstation

Bij station Groningen-Noord is dinsdagmiddag een scooter volledig uitgebrand. (meer…)

40 minuten geleden

Woensdag opnieuw ‘code geel’ in Groningen, tot middernacht kans op gladheid door sneeuwval

Vanaf het einde van komende nacht valt er opnieuw af en toe lichte sneeuw. In…

1 uur geleden

Personeel IKEA in staking voor hoger loon en minder werkdruk

Het personeel van IKEA aan de Sontweg is dinsdag in staking gegaan voor meer loon…

1 uur geleden

Partij voor de Dieren wil steun van provincie tegen hoge dierenartskosten en verdwijnende praktijken

Inwoners van Groningen met huisdieren krijgen steeds vaker te maken met hoge dierenartskosten en slechte…

1 uur geleden

Opnieuw roep om handhaving tegen Holland2Stay na nieuwe berichten over wanpraktijken

Vanuit de Groningse gemeenteraad wordt opnieuw gevraagd op te treden tegen verhuurder Holland2Stay. De PvdA,…

2 uur geleden

Boumaboulevard week dicht voor aanleg groene middenberm en extra oversteekplaatsen

De Boumaboulevard is vanaf zaterdagochtend bijna een hele week dicht tussen de Verlengde Lodewijkstraat en…

3 uur geleden