Categorieën: Sport

Lycurgus grijpt in Apeldoorn naast Supercup

Samen Lycurgus heeft zondagmiddag naast de eerste prijs van het nieuwe volleybalseizoen gegrepen. Tegenstander Draisma Dynamo, afgelopen seizoen landskampioen, won in de eigen hal in Apeldoorn met 3-2 van de Groningers, die vorig seizoen bekerwinnaar waren.

De eerste twee sets gingen nog naar de thuisploeg, met 25-20 en 25-23, maar de derde set werd gewonnen door Lycurgus, met 21-25. Ook de vierde set ging naar Lycurgus, met 24-26. In de beslissende vijfde set was Dynamo toch weer te sterk: 15-9.

De competitie begint voor Lycurgus volgende week zondag. Ook dan is Dynamo de tegenstander en ook die wedstrijd wordt weer in Apeldoorn gespeeld.

redactie

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

1 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

1 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden