Categories: Nieuws

Ook Tamara Kroll vertrekt bij Martini; ziekenhuis zoekt naar twee nieuwe bestuursleden

Tamara Kroll stopt per 1 december als bestuurslid van het Martini Ziekenhuis. Dat maakte het ziekenhuis maandagmiddag bekend. Met het vertrek van Kroll moet de Raad van Toezicht van het Groninger ziekenhuis nu op zoek naar twee nieuwe bestuursleden.

Kroll verruilt haar bestuursfunctie in Groningen voor een gelijksoortige aanstelling bij het Jeroen Bosch Ziekenhuis in ‘s-Hertogenbosch. Volgens Kroll is haar besluit om te vertrekken zowel professioneel als persoonlijk: “Ik neem deze stap met volle overtuiging, maar ik voel ook echt wat ik achterlaat. Het Martini Ziekenhuis is een geweldig mooie organisatie waar ik met veel plezier, passie en gedrevenheid werk. Ik ga het missen, dat weet ik nu al. Deze unieke kans kwam echter eerder op mijn pad dan gedacht en past bij mijn toekomstige privéleven, welke meer naar het Zuiden van het land zal zijn.”

Met het vertrek van Kroll moet het Martini Ziekenhuis nu op zoek naar twee nieuwe bestuursleden, nadat André Postema vorig jaar december besloot om te vertrekken. Sindsdien neemt Ton Tiebosch de functie van bestuursvoorzitter waar, naast zijn andere portefeuilles die hij al had binnen het ziekenhuisbestuur. “De Raad van Toezicht zal zich op korte termijn beraden over de ontstane situatie”, schrijft het ziekenhuis maandagmiddag. “Dit mede in het licht van het lopende wervingsproces voor een nieuwe voorzitter voor de Raad van Bestuur.”

Tom Veenstra

Recent Posts

Waar in Groningen moet je wel of niet naar de wc gaan? Een vriendengroep heeft hierop het antwoord

Op welke wc's in Groningen moet je wel of juist niet je behoefte doen? Het…

32 minuten ago

Patiëntenvereniging vruchtbaarheidsproblemen deelt pluim uit aan MartiniZiekenhuis

De afdeling Gynaecologie en Verloskunde van het Martini Ziekenhuis heeft de Pluim ontvangen van Freya,…

50 minuten ago

Treinverkeer verstoord tussen Stad en Eemshaven (opgelost)

Het treinverkeer tussen de stad Groningen en de Eemshaven werd vrijdagochtend ontregeld door een seinstoring.…

2 uur ago

Twee bedrijven uit Stad bij laatste drie voor Groninger Ondernemingsprijs

De jury voor de Groninger Ondernemersprijs heeft haar drie finalisten bekend gemaakt. OnlineVeilingmeester en Wovar…

3 uur ago

Donar verliest teleurstellend van Feyenoord

Donar heeft donderdagavond in Rotterdam verloren van Zeeuw & Zeeuw Feyenoord Basketball. In een razendspannende…

15 uur ago

Vrijdag in de ochtend enkele buien, maar ’s middags opklaringen. In het weekend rustig weer.

Vrijdag zijn er in de ochtend enkele buien, maar 's middags klaart het op en…

15 uur ago