Categorieën: Nieuws

Volgende week met de trein via Amersfoort? NS adviseert omrijden via Deventer en meer tijd te nemen

Volgende week maandag tot en met vrijdag rijden er geen treinen tussen Amersfoort Centraal en Zwolle. De NS adviseert reizigers van en naar Groningen om een half uur extra reistijd in te plannen voor omreizen via Deventer.

ProRail werkt volgende week aan het spoor bij ’t Harde. Daar worden het spoor, de wissels en de wisselverwarming vernieuwd.

De NS zet bussen in tussen Nunspeet en Zwolle, maar de treinvervoerder adviseert reizigers die Zwolle, Groningen of Leeuwarden als bestemming hebben, of reizigers die vanuit deze plaatsen richting Amersfoort reizen, om te rijden via Deventer.

Dat kost wel extra reistijd: ongeveer een half uur, zo schat de NS. De vervoerder adviseert reizigers daarnaast voor vertrek de Reisplanner te checken.

Tom Veenstra

Recente berichten

Hamer en zaag gaan in populaire modeltreinbaan: “Afbreken kostte drie uur”

Dat de modelbaan van de populaire modeltreinbouwer Emiel en zijn vriendin uit Stad gesloopt zou…

1 uur geleden

“Ambtenaren moeten hun keuzebudget kunnen gebruiken om DUO-schuld af te lossen”

Ambtenaren die werkzaam zijn voor de gemeente Groningen moeten hun individuele keuzebudget kunnen gebruiken om…

3 uur geleden

ESNS trok 40.000 bezoekers: “We moeten blijven investeren in kleine podia”

Het is belangrijk om te blijven investeren in kleine podia, oefenruimtes en talentontwikkelingsprogramma's. Op die…

4 uur geleden

Gorecht koploper af, The Knickerbockers grijpt eerste plek

Gorecht raakte zaterdag de koppositie kwijt in de tweede klasse I. Een klasse lager wist…

4 uur geleden

Eelde meet eerste ijsdag van het seizoen

Op het KNMI-meetstation in Eelde is de temperatuur zaterdag niet boven het vriespunt uitgekomen. Daarmee…

4 uur geleden

Tocht met verlichte trekkers krijgt vervolg: “Elk jaar zie je de versiering mooier worden”

De tocht met verlichte trekkers zal dit jaar een vervolg krijgen. Dat laat Erwin Bijman…

5 uur geleden