Categories: NieuwsOOG Ochtendshow

Bijna 500 kinderen doen mee aan ‘Baas van Morgen’

Bijna 500 kinderen doen vandaag mee aan ‘Baas van Morgen’. Zij zijn dan één dag de baas bij een bedrijf of onderneming. Sarah Euwema was in de OOG Ochtendshow om daar meer over te vertellen.

Zij zijn dan één dag de baas bij een bedrijf. Ook de baas van OOG TV staat een dag lang zijn stoel af. In Groningen maakt dit jaar een recordaantal van 25 ‘Bazen van Vandaag’ één dag plaats voor de ‘Bazen van Morgen’. Naast OOG TV gaat het onder meer om Arriva Touring, Lefier, Nijestee, Gasunie en het Groninger Museum. Ook burgemeester Koen Schuiling en wethouder Carine Bloemhoff staan voor een dag hun stoel af.

Baas van Morgen is een feestelijk evenement voor jongeren die via hun eigen netwerk weinig tot geen toegang hebben tot de top van deze organisaties. Vestigingsmanager Sarah Euwema: “Dit is de vierde editie in Groningen en we zijn er trots op dat we maar blijven groeien en groeien in Groningen. Zo veel bedrijven zijn bereid om hun stoel af te staan en om de leerlingen een geweldige dag te bezorgen.

Wil je weten hoe het afliep?
Klik op deze link voor de reportage die OOG TV maakte over ”Baas voor één dag!”

Bijna 500 kinderen doen mee aan ‘Baas van Morgen’
OOG Ochtendshow

Recent Posts

“Ontzettend jammer dat Ouwehand tijdelijk haar taken neerlegt”

Fractievoorzitter Wesley Pechler van de Partij voor de Dieren in de gemeente noemt het erg…

10 minuten ago

Kleed in de brand op balkon Rembrandt van Rijnstraat

Op het balkon van een flatwoning aan de Rembrandt van Rijnstraat heeft zondagavond korte tijd…

2 uur ago

Studenten ontwikkelen app die overconsumptie tegen moet gaan: “We gooien zoveel spullen weg”

Een app die overconsumptie tegen moet gaan. Dat is het doel van Freefy. De studenten…

4 uur ago

Amateurvoetbal: Velocitas verslaat WKE, nederlagen Stadspark en Helpman

Promovendus Velocitas 1897 boekte in de eerste klasse J een zege. In 2I pakte Forward…

4 uur ago

Lijnbus en personenauto betrokken bij aanrijding bij Hoofdstation

Een lijnbus en een personenauto zijn zondagmiddag met elkaar in botsing gekomen bij een verkeersongeluk…

4 uur ago

“Van begin tot eind was het kippenvel, de ziel van Donar liet zich zien”

De basketballers van Donar wonnen zaterdagavond verrassend, na een erg roerige zomer, hun eerste competitiewedstrijd.…

5 uur ago