Categories: Nieuws

Be Quick 1887 hoog op lijst beste jeugdopleidingen

De jeugdopleiding van Be Quick 1887 staat op de twaalfde plaats van beste jeugdopleidingen in Nederland. Dat blijkt uit cijfers van sportlicht.nl . De lijst is gebaseerd op de eindstanden van het afgelopen weekeinde.

Be Quick is daarmee de hoogst scorende club die niet uit het westen komt. GVAV Rapiditas staat op de 44e plaats en heeft daarmee de derde jeugdopleiding van het noorden.

FC Lewenborg staat landelijk op op plek 192. Dan volgen HFC’15 (208) en Helpman (210). Ook GRC Groningen (311), Velocitas (325), Lycurgus (357) en Gorecht (420) staan in de top 500 van beste jeugdopleidingen.

Andor Heij

Recent Posts

ESNS maakt eerste namen bekend, kaartverkoop van start gegaan

De Nederlandse artiesten Claude, Elmar, Froukje en Joost spelen op de eerstvolgende editie van Eurosonic…

2 uur ago

Thesinge zaterdag in het teken van de Thaisner Dörpsrun

In Thesinge vindt zaterdag de zeventiende editie van de Thaisner Dörpsrun plaats. Aan de hardloopwedstrijd…

3 uur ago

Burendag wordt in Groningen gevierd met negentig activiteiten

In de gemeente worden zaterdag zo'n negentig verschillende activiteiten gehouden in het kader van Burendag.…

4 uur ago

Liam van Gelderen bezorgt FC Groningen drie punten tegen Helmond Sport

FC Groningen heeft vrijdagavond een zeperd weten te voorkomen in Helmond. In de laatste seconde…

12 uur ago

Zaterdag nog wisselvallig, daarna droog, meer zon en aangename temperaturen

Het weer in Groningen wordt de komende dagen steeds iets beter. Zaterdag kent met name…

13 uur ago

Derde nederlaag Drs. Vijfje, winst PKC’83

Drs. Vijfje heeft vrijdagavond ook de derde wedstrijd in de eredivisie zaalvoetbal voor vrouwen verloren.…

13 uur ago