Categories: Nieuws

“Dinsdag opklaringen maar ook kans op een winterse bui, einde van de week 15 graden”

De temperatuur loopt aan het einde van de week op. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op vrijdag en zaterdag wel eens 15 graden worden.

“Dinsdag begint de dag met wegtrekkende buien die gevolgd worden door een paar opklaringen”, vertelt Kamphuis. “In de middag is het overwegend droog, maar in de kustgebieden is er kans op een winterse bui. De wind is vrij krachtig, kracht 5, en komt uit het noordwesten. Het wordt 7 graden. In de nacht van dinsdag op woensdag zijn er opklaringen en is er kans op een graad vorst. Op woensdag is er geregeld zon met in de middag langzaamaan toenemende bewolking. Het blijft dan op de meeste plaatsen droog en het wordt 7 graden bij een matige tot vrij krachtige wind uit het westen tot noordwesten, kracht 4 of 5.”

“Donderdag begint de dag met naar het noorden wegtrekkende regen. De rest van de dag is het overwegend droog op een enkele lokale bui na. Er is veel bewolking en met 10 graden wordt het weer zachter. Vrijdag en zaterdag is het met 15 graden weer erg zacht voor de tijd van het jaar. Daarbij is het rustig en wisselend bewolkt weer. Vaak is het droog maar er kan ook een enkele bui vallen. Zondag neemt de kans op regen van betekenis toe en komt ook de temperatuur een paar graden lager te liggen. Aan het wisselvallige weer komt ook begin volgende week nog geen einde.”

Meer informatie over het weer vind je op deze pagina.

Sebastiaan Scheffer

Recent Posts

Studenten ontwikkelen app die overconsumptie tegen moet gaan: “We gooien zoveel spullen weg”

Een app die overconsumptie tegen moet gaan. Dat is het doel van Freefy. De studenten…

1 uur ago

Amateurvoetbal: Velocitas verslaat WKE, nederlagen Stadspark en Helpman

Promovendus Velocitas 1897 boekte in de eerste klasse J een zege. In 2I pakte Forward…

2 uur ago

Lijnbus en personenauto betrokken bij aanrijding bij Hoofdstation

Een lijnbus en een personenauto zijn zondagmiddag met elkaar in botsing gekomen bij een verkeersongeluk…

2 uur ago

“Van begin tot eind was het kippenvel, de ziel van Donar liet zich zien”

De basketballers van Donar wonnen zaterdagavond verrassend, na een erg roerige zomer, hun eerste competitiewedstrijd.…

3 uur ago

Harens voetbalveldje gaat geëgaliseerd worden: “Kunstgras komt er niet”

Het grasveld aan de Multatulilaan in Haren, waar kinderen met veel plezier voetballen, gaat geëgaliseerd…

5 uur ago

Gemeente gaat de boer op om met inwoners te praten over beheer parken en speelplekken

Medewerkers van de gemeente Groningen gaan de komende tijd in gesprek met inwoners, organisaties en…

6 uur ago